O firmie

 

Nasze motto:

Uczciwość to opoka, na której wznosimy sukcesy naszego biznesu: jakość produktów i usług, jasne relacje z klientami i dostawcami (...). Dążenie do przewagi konkurencyjnej zaczyna się i kończy dbałością o postępowanie etyczne."
Jack Welch, dyrektor generalny General Electric

 

 

DENTAL DRILL to pierwszy sklep internetowy w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży instrumentów rotacyjnych dla stomatologów i techników dentystycznych, oferujący prawie 3 000 produktów.

Współpracujemy z dentystami w całej Polsce już ponad 15 lat. Dlatego znakomicie zdajemy sobie sprawę, że w waszej pracy, czasami każdy milimetr części pracującej wiertła, robi różnicę.

W trakcie swojej praktyki, co kilka minut, spotykacie się z inną sytuacją kliniczną w ustach pacjenta. Dlatego, mimo że standardowo, pracujecie z kilkoma ulubionymi kształtami i wielkościami wierteł, dobrze jest mieć możliwość wyboru, z oferty, z której możecie wybrać właściwy instrument, dla każdego wyzwania jakie przed Wami staje każdego dnia.

 

Dzięki naszej wąskiej specjalizacji, możemy Państwu zaoferować najszerszy wybór instrumentów, na wszystkie końcówki, którymi pracujecie.

 

Co nas wyróżnia ? Szeroka specjalistyczna oferta i fachowa wiedza z zakresu naszej branży, która umożliwia nam nie tylko sprzedaż ale także profesjonalne doradztwo. Chcemy się dzielić naszą wiedzą, bo wiemy, że tylko znajomość instrumentów, pozwoli na optymalne ich wykorzystanie i maksymalne zadowolenie klientów.

 

Dzięki sprzedaży online, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu, produkty wysokiej jakości, w dobrych cenach.

 

W naszym sklepie znajdziecie, sprawdzone, wysokiej jakości, wyroby, Niemieckich producentów narzędzi rotacyjnych, Firmy NTI-Kahla i OkoDent, producenta lusterek Firmy Hahnenkratt.

Dzięki temu, możecie być Państwo pewni, że kupujecie wyroby medyczne, wyprodukowane według rygorystycznych norm, obowiązujących w Unii Europejskiej.

 

Zapraszamy do współpracy !

 

80% oferowanych wierteł, możesz kupić w pojedynczych sztukach – optymalizacja wydatków.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl